top of page
C-Light_Reflektör.jpg

Growsan

C Light Plus

Reflektör

Growsan C Light Plus Reflektör, üst düzey bir reflektörün sahip olması gereken tüm özellikler esas alınarak üretilmiş, uzun ömürlü ve verim bakımından eşsiz bir reflektördür. Growsan C Light Plus Reflektör, geleneksel reflektörlerden farklı olarak uzun bir teknik analiz sonucunda geliştirildiğinden, sadece ışığı iyi yansıtma kriterine göre dizayn edilmemiştir; kullanım kolaylığı, sıcaklık dengesi ve minimum eneri ile optimal verim gibi faktörler göz önünde bulundurularak dizayn edilmiştir.

 

Yüksek yansıtma özelliğine sahip Growsan C Light Plus Reflektör'ün kanatları, istenilen açıklığa göre ayarlanabilir. Yansıtıcı materyalin üzerindeki koruyucu tabaka sayesinde Growsan C Light Plus Reflektör sürekli kullanıma karşı dayanıklıdır, yüksek yansıtma özelliğini kaybetmez. Pürüzlendirme Tekniği uygulanmış yüzeyi, bitki yetiştirme alanının içerisinde ışığın yoğunlaştığı, sıcak alanlar oluşmasını engeller. Yetiştirme alanının herhangi bir bölgesinde oluşan sıcaklık yığılması, bitkiye zarar verebilir. Growsan C Light Plus Reflektör'ün kullanıldığı bitki yetiştirme alanlarında, ışık ve ısı bitki yetiştirme alanına eşit yayılır. Böylece bitkinin zarar görme olasığı ortadan kalkar.

 

Growsan C Light Plus Reflektör, Growsan C Light Reflektör'den farklı olarak 3 metre dahili IEC 60320/C13 3*1.5 mm Power Soket Kablo'ya sahiptir. Growsan C Light Plus Reflektör'ün uzunluğu 38 cm, kanat açıklığı maksimum 55 cm'dir. E40 duya sahiptir.

 

  • 3 metre dahili IEC 60320/C13 3*1.5 mm Power Soket Kablo

  • Kaliteli materyallerden imal edilen versatil bir reflektör

  • Yüksek yansıtma özelliği

  • Işığın homojen dağılmasını sağlayan Pürüzlendirme Tekniği

  • Muadillerinden daha uzun ömürlü ve daha dayanıklı

  • 250w-1000w MH-HPS lambalar için ideal

  • Mükemmel fiyat/kalite performansı

 

Kullanımı

 

Growsan C Light Plus Reflektör, 1000 Watt'a kadar herhangi bir MH-HPS lamba içine yatay olarak yerleştirilmek sureti ile kullanılabilir. Growsan C Light Plus Reflektör'ü yetiştirme alanınızın tam ortasına gelecek şekilde, bir askı elemanı yardımıyla uygun yükseklikte sabitleyin. Lambanızı temiz bir bez yardımıyla E40 duyun içine dikkatlice ve düzgünce yerleştirin. Growsan C Light Plus Reflektör'ü uygun Watt değerine sahip, MH-HPS lambalarla çalışabilen bir balasta bağlayın ve açın.

bottom of page