top of page
SeraBug (1).jpg

Growsan

SeraBug

SeraBug; bitkiler için zararlı böcekleri yakalamanızı ve tespit etmenizi sağlayan, yetiştirme alanına konumlandırılmak üzere tasarlanmış sarı yapışkan böcek tuzağıdır.

 

Yetiştirme alanları genellikle nemli, ılık ve yüksek canlılığa sahip olduğundan; irili ufaklı çok çeşitli böcekler için oldukça elverişli bir yaşam alanıdır. Bu tip zararlıları kontrol altında tutmak güçtür. Yetiştirme alanınızda herhangi bir zararlı olup olmadığını bilmek ve eğer varsa bu canlı ile ilgili bilgi sahibi olmak, yetiştirme alanınızda kontrol sahibi olmanız bakımından son derece önemlidir. Aksi takdirde bitkiniz çeşitli tehlikelere karşı savunmasız kalır.

 

SeraBug ile yetiştirme alanınızda zararlı olup olmadığını tespit edebilirsiniz. Zararlıları bitkiye ulaşmadan SeraBug ile yakalayarak, yetiştirme alanında üremelerini ve yetiştirme alanına yerleşmelerini önleyebilirsiniz.

Kullanımı

1 metrekare yetiştirme alanına 1 adet SeraBug asmanız yeterli olacaktır. SeraBug paketinde 10 adet sarı yapışkan tuzak kağıdı vardır. 1 adet sarı yapışkan tuzak kağıdı ortalama 1-2 ay kullanılabilir.

bottom of page